.

.

Француски Село Даб/Бела 42 Круг Пиедестал Трпезариска Маса со 4 Столици од Дома Стилови

Француски Село Даб/Бела 42 Круг Пиедестал Трпезариска Маса со 4 Столици од Дома Стилови

DEN 9264.96

Пристапност
Во достапна форма

Горди француски Нога дизајн.Уникатен еден од еден Вид протри Заврши.На потресени дабови карактеристики неколку техники, како што црвот дупки, летаат specking и мали indentations.Собранието е потребно.Табела мерки 42" Широк и длабок, и 30" Високи.Стол мерки 18. 75" Широк, 21. 5" Длабоко, 40" Високи.Седиштето Димензии-17.75 W x 16.5 D x 18 Ч инчи.Бродови во неколку кутии, може да брод одделно.Уживајте малку вкус на континентална Европа со оваа Homestyles француски Село 5-Парче Јадење во Собата.Различните бои на маса врвот и седишта обезбеди стилски контраст, додека, исто така, чувство право дома во било трпезарија.Комбинацијата на дрвени предмети и инженерните дрво создава централен на вашата кујна, кој обезбедува точно ниска одржување сопственост.

Главните карактеристики

Избор на клиент