.

.

Merrell Жените Bravada Водоотпорен Пешачење Чевли

Merrell Жените Bravada Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 2619.36

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.mesh.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Водоотпорен мембрана пломби од вода и ви овозможува влага избега.Мрежа и TPU горниот.Традиционалната чипка затворање.Јастуци јазик држи надвор остатоци.Заштитна пети капа.Ова девојче-фокусирани турист карактеристики вклопуваат и се чувствуваат на патики со влечење и перформанси на еден турист.И со удобност ахил јака, го намалува честа на топло место зони.Во Merrell, ние веруваме во споделување на едноставен моќ да биде надвор.Без разлика кои и да сте, каде што ќе дојде, кој ќе љубов или тоа како ќе се движат — Секој треба да биде добредојден во отворено и каде животот нè води.Ние се стремиме да ги инспирира сите, бидејќи, заедно, ние може да ви помогне во заштитата на патеката ние го сакаме.

Главните карактеристики

Избор на клиент