.

.

2 парчиња/Set Оптички Влакна Почиста, Оптичките Конектори за Чистење, Оптички Влакна Почиста Пенкало со 800+ Чисти за 1.25 mm LC/Mu и 2,5 mm SC/STE/ФК Ferrules Притисни Тип

2 парчиња/Set Оптички Влакна Почиста, Оптичките Конектори за Чистење, Оптички Влакна Почиста Пенкало со 800+

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

2 парчиња/set : Сина за 1.25 mm(LC/Mu).Бела за 2,5 mm(SC /ФК/STE2000).Материјал : користење на анти-статички смола материјал, издржлив и не е лесно да се скрши. 180 Степен Ротари : По завршувањето на чистење, таму ќе биде брзо звук.Компактна Структура : 175mm долго, 18mm ширина, 18mm на високо ниво, лесно да се носат.Применливи Употреба : Тоа е совршен за дома, студија соба, канцеларија и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент