.

.

БАРТОН Wheelie Шкафче Аикидо Торба, Поместена Повеќе Одбор Складирање со Отстранлив Опрема Торба

БАРТОН Wheelie Шкафче Аикидо Торба, Поместена Повеќе Одбор Складирање со Отстранлив Опрема Торба

DEN 7558.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 600 D x 1200 D полиестер конструкција со TPE поддршка.Поместена повеќе одбор капацитет со пониски одбор дек складирање.Compartmentalized горната палуба за outerwear и додатоци за складирање.Надворешни zippered додаток џеб.Внатрешни webbing ремени да се задржи одбор во место и отстранлив внатрешни подигање и обврзувачки торба.Издржливи 600 D x 1200 D полиестер конструкција со TPE поддршка.Дизајниран за да се одржи повеќе одбори со дополнителни пониски одбор дек складирање.Compartmentalized горната палуба може да се одржи outwear и додатокот предмети.Внатрешни webbing ремени држете го вашиот одбор во место Внатрешни патент складирање држи вашиот опрема.Надворешни zippered додаток џеб обезбедува дополнителна меморија.Страна и пред дестинации рачки за лесно носење.Удобноста telescoping се справи со stows за патување.На Бартон Wheelie Шкафче Одбор Торба е крајната кеса за да се олесни долгите патувања со сите ваши играчки.Оваа поместена торба може да собере повеќе палуби, и тоа има отстранлив торба која е специјално дизајниран за вашиот чизми и поврзувања.На IXION скејт тркала и удобно telescoping се справи нека ви удобно брег од врата до врата.Ако не можете да се тркала низ длабока парче снег, користете страна или на крајот дестинации рачки за лесна за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент