.

.

Мелница Машина Мелничката Алатка Крајот Носителот Лице R8-Fmb22 7/16-20unf со Ниска Сечење Адаптер Отпор за Повеќе Материјал

Мелница Машина Мелничката Алатка Крајот Носителот Лице R8-Fmb22 7/16-20unf со Ниска Сечење Адаптер Отпор за

DEN 1876.80

Пристапност
Во достапна форма

Ова е фреза посебни лице крајот мелница машина.Појачани и угасне со убава изработка.Направени од високо квалитетен челик.Светлината сечење и низок отпор.На завртката е заклучен, на чип отстранување простор е голем, и чип отстранување е добро.Сечилото можат да бидат прилагодени на различни материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент