.

.

Толерантни Храна – Органски Chickpea Тестенини – Penne - 8 Мл

Толерантни Храна – Органски Chickpea Тестенини – Penne - 8 Мл

DEN 564.00

Пристапност
Во достапна форма

КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ – Направени со органско chickpea брашно и органски бел ориз брашно за вкусна, хранливи искуство.ЦЕЛОСНО АЛЕРГЕН-FREE – Глутен-Бесплатно, без соја, јајца, или млечни производи.ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ – Сите природни состојки за здрав баланс на протеини и сложени јаглехидрати.ИСХРАНА ФАКТИ – Секој 3oz порција содржи : 14g Протеини и 40% Дневно Влакна.МЕСО ЗАМЕНА – Растителни протеини се најде во мешунките обезбеди на организмот стабилен, траен енергија, која може да трае 4-6 часа наспроти месо кои само трае околу 2-3 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент