.

.

300-Pack Универзална РК Тело Клипови Автомобил Клипови Сребро & Црна Р Клипови Тело Подлошки за Сите 1/10 1/12 Скала Traxxas Redcat HPI Himoto HSP Надмине РК Делови за Автомобили Камион?

300-Pack Универзална РК Тело Клипови Автомобил Клипови Сребро & Црна Р Клипови Тело Подлошки за Сите 1/10 1/12

DEN 215.04

Пристапност
Во достапна форма

На РК Автомобил тело клипови со Компатибилни со Претежно 1/10 1/12 RC Модел Автомобили,одговара за Traxxas / HPI / Тим Поврзани / Redcat / Axial / HSP / Himoto Трки,Allin RC итн.; Тие исто така можат да работат со 1/5 и 1/8 Рк Возила,но тоа е тенка за овие 2 скала возила не се совршени компатибилни,Тие се малку свиткани овозможувајќи им да се отстранат или да се инсталира полесно.Безбедно прицврстени тела за монтажа на столбови.Одлична замена клипови.Голема Вредност, вкупно 300 парчиња во еден пакет, вклучувајќи 100 парчиња сребро Р клипови и 100 парчиња црна Р клип игли, 100 парчиња пена тело подлошки, доволни количини за вашата секојдневна употреба.На РК клипови направени на квалитетот метал, долготраен и издржлив, можете да го користите за долго време, нема да биде corroded лесно, бојата е стабилна.На РК Автомобил Клипови Род дијаметар : Прибл 0.047 инчен /1.2 mm.Сет на 4,100% Нови, Вистински Allin RC Производи,Таписерии изработка & Трајни,Купи со Доверба,Пријателски Услуги на Клиентите.Квалитет На Производите.

Главните карактеристики

Избор на клиент