.

.

BALEAF Жените Зима Руно Наредени Пешачење Панталони Изолирани Водоотпорен ладното време Отворено Windproof Мека Лушпа

BALEAF Жените Зима Руно Наредени Пешачење Панталони Изолирани Водоотпорен ладното време Отворено Windproof Мека

DEN 1007.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Тенок Одговара Изолирани Отворено Панталони за 10-50℉ ладното време.Патент затворање.Машина За Миење.Отпорен на вода & Изолирани : Површинскиот слој водоотпорен дише обвивка, внатрешен слој поларните руно за дополнителна изолација.Тоа може да repels дожд и снег, печат надвор ветрот, и да ве загрее и светлина.Погоден за снег скии отворено во студена зима.Глуждот Патент : Прилагодлив патент дизајн на глуждот обезбедува поголем опсег на движење.Одговара над вашиот ски или снег одбор чизми.Артикулирани коленото ви овозможува поудобно кога ќе се наведнуваат и клеча, овозможува голема мобилност околу коленото област.Тенок Одговара : НЕ ГЛОМАЗНА.Панталони се тенок се намали, но, исто така, имаат простор за раслојување.Еластична корселе дава точниот износ на флексибилност за подобро се вклопуваат.Рефлексивни логото зголемување на видливоста под низок или сиромашни светлосни услови. 5 Нови Џебови : Две zippered странични џебови кои се достапни за 6.5" Мобилен Телефон.Еден zippered нога џеб за картичка/копчиња.Два назад велкро pockes обезбеди голема погодност.Мулти Повод : Совршен за зимски активности на отворено во 10-50℉ ладно време, како пешачење, крстот скијање, ангажманот, велосипедизам, MTB трага или само на прошетка со вашето куче во снегот.Боја : Deep Blue | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Zippered нога отвор за лесно и исклучување, која одговара на еден широк спектар на чизми. 5 Нови Џебови—две рака, две хип, една нога.Еластична корселе дава точниот износ на флексибилност за подобро се вклопуваат.Рефлексивни логото зголемување на видливоста под низок или сиромашни светлосни услови.Погоден за MTB трага, велосипедизам, пешачење, крстот скијање, ангажманот или само на прошетка со вашето куче во снегот.

Главните карактеристики

Избор на клиент