.

.

Octopbrik Простор Марс Шатл вселенска Станица Играчка Архитектура Зграда Комплет, Компатибилен со Големи Бренд, Простор Играчки 8 во 1 Тули за Возрасни Сет, Ракетни Брод

Octopbrik Простор Марс Шатл вселенска Станица Играчка Архитектура Зграда Комплет, Компатибилен со Големи Бренд,

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

[КОМПАТИБИЛЕН СО ГОЛЕМИ БРЕНД] : Целосно Компатибилен со Големи Бренд. [HIGHT КВАЛИТЕТ] : Направена Од Еколошки Материјали ABS Пластика, Безбеден и Здрав. [511 ПАРЧИЊА] : 8pcs/многу Вкупно 511 Парчиња Тули, роденденски подарок или одмор подарок идеја за простор фанови. [МАТИЧНИ Проекти за Деца на Возраст 6-12] : 8 во 1 МАТИЧНИ играчки 6-12 години деца.Вселенската Станица се состои од Гравитацијата вселенска станица, карго летало, Shenzhou летало, вселенски летала, научни истражувања вселенска станица, планетарен сонда, простор експеримент модул, спејс шатлот. [ПРОИЗВОД ДОЛЖИНА] : 8in1 големи модел за мерење над 46.3 cm(18.22 инчи) долго, 8 мали модели може да се комбинираат во голем модел, и голем модел исто така, може да се состави во 3 различни начини.Слично на тоа, голем модел може да се подели на 8 мали модели за да се игра.КОМПАТИБИЛЕН СО ГОЛЕМИ БРЕНД Целосно Компатибилен со Големи Бренд.HIGHT КВАЛИТЕТ на Изработени Од Еколошки Материјали ABS Пластика, Безбеден и Здрав. 511 ПАРЧИЊА 8pcs/многу, Вкупно 511 Парчиња Тули Истражување на Вселената Градежни Блокови, Забава, Роденден Подароци (Божиќ подароци) За Момчиња и Девојчиња. 8-во-1 Истражување на Вселената Градежни Блокови 8in1 големи модел за мерење над 46.3 cm(18.22 инчи) долго, Овој 8-во-1 простор за изградба на блокови играчки поставите им овозможува на децата да се создаде 8 поединечни парчиња, вклучувајќи спејс шатлот и целосна вселенска станица.Го поттикнува нивната креативност Промовира рано учење Учат за простор технологија Погоден за момчиња и девојчиња на возраст од 6-12! Кутија Големина 29x19x17cm 11.4x7.5x6.7 инчи Тежина 0.97 Килограми.

Главните карактеристики

Избор на клиент