.

.

TOMS Жените Alpargata Повлечи Патики

TOMS Жените Alpargata Повлечи Патики

DEN 666.72

Пристапност
Во достапна форма

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.TOMS utilatarian-инспириран лизга-на патики со повлечи единствена.Еластична гор за лесно се вклопуваат.Ortho Lite Еко LT Хибрид insole направени со 26% еко содржини.TOMS се развива.Ние ги искажуваме нов TOMS, за да се задоволат потребите на светот и денес.Ние сме се движат од Љубовта кон Народот Добро.Ние не сме го менува светот, но ние сме во нозете на луѓето кои се. 1/3 од Добивката за добро на Народот.

Главните карактеристики

Избор на клиент