.

.

Tangkula Бања Кат Кабинет со Фиока, 2 Отворени Полици на Врата Ковчегот, Повеќенаменски Слободни Стои Складирање Кабинет за Купатило, Кујна Дневна Соба, 24 x 13 x 48 инчи (Црн

Tangkula Бања Кат Кабинет со Фиока, 2 Отворени Полици на Врата Ковчегот, Повеќенаменски Слободни Стои Складирање

DEN 904.80

Пристапност
Во достапна форма

【Изобилство Простор за Складирање】Оваа складирање кабинет може да се прошири на простор вертикално во почетниот додека го зафаќа мал простор.Отворените полици на врвот, а лизгачки фиока во средината, и кабинетот подолу обезбеди флексибилни опции за складирање на вашите книги, крпи и други предмети.Добар складирање решение за одржување на вашиот дом организирани. 【Квалитет Материјал за Трајни Употреба】Направен од висок квалитет на МЕДИЈАПАН и метални делови, оваа складирање кабинет има здрав рамка структура за да се обезбеди стабилност и издржливост.Покрај тоа, мазна површина со премиум боја, подот складирање кабинет е водоотпорен и носат-отпорни, и ви дозволува да го прави тоа и во животната средина, како што се бања. 【User-friendly Дизајн】Опремени со анти-соборувањето уред, овој здрав складирање кабинет може да се залепи до ѕидот за дополнителна безбедност.И фиока има затка во внатрешноста, па нема потреба да се грижите за извлекување од целиот фиока должи на прекумерна сила.Покрај тоа, разумно висина и отворен дизајн на подот кабинет за лесен пристап до складирање објекти. 【Хармоничен и Елегантен Кат Кабинет】едноставна бела завршница и вена наредени врати се создаде елегантен и стилски изглед, па на овој кабинет може да одговара со било која соба декорација стил и други мебел, додавајќи гламур на вашиот дом.Во прилог на служат како бања кабинет, тоа е исто така место прибор во кујната и организирање на нередот во дневната соба. 【Грижете се-Слободен Собранието】складирање кабинет е многу едноставна за да се соберат со настава.Ние ќе ги обезбеди сите квалитет навртки и други додатоци потребни за собрание и детални инструкции за инсталација.Едноставно следете ги инструкциите и ќе можете брзо да се соберат.

Главните карактеристики

Избор на клиент