.

.

Топла Сокс mens Патување Серија Новина Мода Обичните членови на Екипажот Чорапи

Топла Сокс mens Патување Серија Новина Мода Обичните членови на Екипажот Чорапи

DEN 107.28

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 58% Памук, 40% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Лесни, трајни изградба воздигнува овие мажи Лос Анџелес чорапи.Се вклопува во машка обувка : 6 – 12 1/2. 1 Пар По Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент