.

.

Ролери за Жените и Мажите, Двоен Ред на 4 Тркала Ролери, Ретро Бела Quad Лизгалки за Почетници Отворено во Затворено

Ролери за Жените и Мажите, Двоен Ред на 4 Тркала Ролери, Ретро Бела Quad Лизгалки за Почетници Отворено во Затворено

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【Класичен Ролери】2.3x1.2inch уретан тркала со ABEC 5 челик лежишта, направи помалку бучава, додека ролери blading, лесно да се контролира поради голем зафат. 【Ретро Дизајн】белата ролери со едноставни бода одат со сè, на мека чевли јазик и heelpiece се удобни за носење. 【Носат-отпорни, и Стабилна】четири ролери кои се опремени со 4 цврсти тркала ролери, направени од издржлив и пластични материјали, кои може да се обезбеди безбеден и сигурен уметничко лизгање перформанси.Постои поддршка колона однапред, Тоа може подобро одржување на контрола и кочница брзо. 【Идеален Подарок】класичен ролери се идеален подарок за возрасни, момчиња, девојки, партнери, девојки и членови на семејството.Тоа е исто така се идеални за внатрешна игри со авијација и отворено уметничко лизгање. 【Услуга】вистинската големина на ролери можеби премногу голем, ве молиме проверете метри должина и избере вистинската големина или 1 големина помала од вообичаената.Било какви проблеми ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори на сите-ден и да ви помогне да се реши проблемот што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент