.

.

Дом-X Метал Прирачник Страна Контра, 4-Цифрен Механички Дланка Картонче Контра Clicker, Counter со Прст Јамка за Теренот на Сперматозоиди, Круга, Плетење и Повеќе, 1 ¾ L x 1 ¼ W, S

Дом-X Метал Прирачник Страна Контра, 4-Цифрен Механички Дланка Картонче Контра Clicker, Counter со Прст Јамка

DEN 372.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа мали рачни контра вклопува во вашата рака или џеб значи, вие не треба да се грижите за одржување нешто големо и наметлива.Можете да се земе вашата umpire давачки на следното ниво и да го користите како топка или counter strike.Поврзете на lanyard и заврши вашиот тренинг материјали листа.Броење изгледа лесно, нели?Но секој губи смета понекогаш—и кога тоа се случува, без разлика колку фрустрирачки и досадни, тоа може да биде, вие мора да почнете одново се врати од 1.Белата броеви се лесно да се види против црна позадина и лесно може да се прочита.9,999 МОЖНОСТИ : да се Чува брои речиси ништо.Тоа е одлично за чување на бодови, додека гледањето спорт, за означување на резултати на луѓето за бизнис, или дури за сообраќај за контрола!.Или се смета како многу автомобили патуваат надолу улица во еден час без страв од губење на пребројувањето на гласовите!Дали сте изградба работник или тренер работи со спортисти, чување на сперматозоиди е нормален дел од вашиот секојдневен.Со максимален број на 9,999, нашите clicker counter е корисна алатка за кога ќе треба да ги пратите на броеви, но не може да напише ги надолу или брои нив на вашите прсти.Сите што е потребно е еден клик на врвот на уредот и тоа се брои во единиците на 1, без губење на своето место.Добиете вашиот режим на својот целосен потенцијал, без да се размислува премногу тешко за броеви.Бидете креативни и користете го кога ќе оди на риболов за следење на број на риби можете да го видите во поток или како knitter одржување број на редови.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Нашата страна контра се направени од издржлив железо дека е изграден за да трае.Лесно можете да го ресетирате тоа да 0 со извртување на knob да почне следниот брои!. Не губат брои повеќе, кога ќе се користат ДОМА-X метал број контра!Само со лесно кликнете на горното копче, можете да ги брои, без да потрае некое ментално простор.БРЗ и ЕДНОСТАВЕН : се што треба да направите е да кликнете.Тоа е се направени од издржлив железо и лесно се вклопува во вашата рака.Без разлика што ќе треба да ги пратите на со ДОМ-X Метал 4-Цифрен Прирачник Страна Контра, ќе ви биде мило што доби тоа!.Донесе до вашиот бизнис и се смета како многу клиенти доаѓаат во вашата продавница.

Главните карактеристики

Избор на клиент