.

.

Nunn Буш Мажите Bayridge Платно Обичен Пети Оксфорд Лесни ланче со Удобно Мека Гел

Nunn Буш Мажите Bayridge Платно Обичен Пети Оксфорд Лесни ланче со Удобно Мека Гел

DEN 839.52

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Пета мерки околу 1".Издржливи памук платно и кожени горни.Удобно Lycra linings за сите-ден удобност.Нашата Удобност Гел footbed комбинира моделирани ЕВА со Мемориска Пена insole и нашиот потпис Softgel пета pod за супериорен амортизирање и сите-ден поддршка.Лесни ЕВА плус трајност на гума се комбинираат за стабилна и единствена утеха.Nunn Буш е високо ценета како главен бренд на обувки со обезбедување на најдобра вредност и стил во ред машки обувки од 1912 година. Опуштено платно горниот дел на Nunn Буш Bayridge Платно Обичен Пети Оксфорд дава луксузен изглед дека е надополнета со модерен оптоварување единствена и спротивставени кант.Совршен за секој фустан/неврзан прилика тоа, исто така, има лесен изградба и cushioned footbed со Softgel пета pod.

Главните карактеристики

Избор на клиент