.

.

Рачно изработени Лесни Вар Овална Капка Женска Обетки Монистра од Bettina

Рачно изработени Лесни Вар Овална Капка Женска Обетки Монистра од Bettina

DEN 667.20

Пристапност
Во достапна форма

многу лесен.closeable уво жици.никел слободни уво жици.направен во САД.обетки се рачно изработени направен од вар смола и зачукуваше алуминиум ovals лесни silvertone стан 1.25 инчи уво жици се никел слободни за чувствителни уши направени во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент