.

.

DJASM ZZWZM Метал Виси Туш Caddy Организатор, Екстра Голем Простор за Шампон, клима уред, како и Сапун, Пешкири, и Повеќе

DJASM ZZWZM Метал Виси Туш Caddy Организатор, Екстра Голем Простор за Шампон, клима уред, како и Сапун, Пешкири,

DEN 5426.16

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик, анти-корозија и анти-' рѓа, издржлив, лесен за чистење.Парапет дизајн : Heightening на парапет да се спречи предмети од паѓање, користете го остатокот увери.Влага-доказ : шупливи дизајн, брз мозоци, дише, влага-доказ, сув и хигиенски.Безбедност : со криви работ дизајн за да се спречи удари и повреди, сигурна и безбедна.Спецификација големина : 30 (L) * 13 (W) * 4.9 (H) см, може да се сместат козметика, toiletries, итн.Име : Бања shelf Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Occasion : Дневна соба и кујна, балкон спалната соба bathroom Installation : Удар инсталација (ѕид монтирани)Ова е новиот дизајн наменета за бања складирање полици.Можете да го користите да се организира бања додатоци, материјали за перење, кујна галантерија, украси, итн.Тоа има различни потенцијали, во зависност од индивидуалните потреби, но не само во бањата.Бања Полица Тоалет Тоалет Полица Ѕид Удар на 304 Нерѓосувачки Челик Бања Полица durable Shower соба полица туш кабина тоалет полица на ѕидот монтажа на перфорирана 304 од не ' рѓосувачки челик бања складирање кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент