.

.

Wetado Авто Трим Отстранување Алатка за Полнење, Автомобилот Врата Аудио Панел Трим Отстранување Собата, Авто Клип Fastener Смена Pry Алатка, се Ажурираат Гумени Прстен Fasten

Wetado Авто Трим Отстранување Алатка за Полнење, Автомобилот Врата Аудио Панел Трим Отстранување Собата, Авто

DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

????[ НАДГРАДИ FASTENER СМЕНА ]-надградена пластични fastener смена има подобра челик материјал и површински третман, да ја прошири услугата живот.Додадено гума копче за да го заштити автомобилот боја.Стожерот точка за соодветна потпора, спречување на извртување на тоа може да ја оштети табла и на вратите. ????[ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ]-На сврзувачки елементи отстранување алатки се направени од зајакнато нерѓосувачки челик материјал, еко-пријателски, не-токсични, лесни.Овој тепих смена е солидна, корозија-отпорни, и издржливи, па тоа ќе трае цел живот. ????[ ЕРГОНОМСКИ ]-пластични fastener отстранување алатка е изграден со ергономски ABS рачка за удобен зафат и лесно pry нагоре.Ова се справи со, исто така, ќе помогне да се спречи рака замор за време на продолжена употреба. ????[ ЗАЕДНИЧКИ АПЛИКАЦИИ ]-Два различни дизајниран совети Отстранување Алатки може да ви помогне брзо да се отстранат автомобилската аудио опрема, вратата панели, панели на вратите, прозорец трим, амблеми, пластични и метални клипови без оштетување на тепих или на уреденост. ????[ WETADO Услуга ] - Сите fastener смена алатки на нашата компанија уживаат во животниот век по-продажба на услуги.Ние цврсто веруваме дека ќе ви се допаднат нашите тапацир комбо поправка колекции, и ако не се апсолутно задоволни, да ги врати во рок од 60 дена за враќање на парите, без прашања праша.Автомобил трим отстранување алатка за полнење е добар идеален подарок за Автомобил љубовник ,одржување професионалци, почетници и пријатели за ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, Родендени, Годишници Подароци, Денот на Вљубените, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент