.

.

OUHENG Компатибилен со Apple Види Бенд Sweatproof Вистинска Кожа и Гума Хибрид Бенд 45mm 44mm 42mm Brown & Лимон

OUHENG Компатибилен со Apple Види Бенд Sweatproof Вистинска Кожа и Гума Хибрид Бенд 45mm 44mm 42mm Brown & Лимон

DEN 743.52

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Одговара на Зглобот Големина : се Вклопува 6.5"-8.8" (165mm-225mm) зглобовите.Уникатен Дизајн : штрек бендот надворешната површина е направен од висок квалитет на вистинска кожа и назад е природата црна силиконска гума.Тоа е хибрид sweatproof рака, удобен и лесен за носење.Удобно Бенд : Кожа е удобно, освен во лето кога топлината ја прави неа залепена во вашата кожа.Но, нашата овој хибрид на бендот фиксна овој проблем, со додавање воздух канали на внатрешната површина на бендот, давање на вашата кожа соба да дишат.Безбедност : Бенд кој доаѓа со нерѓосувачки челик конектори на двата краја, која заклучување врз види точно, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Нема алатки се потребни.Компатибилен модел : Компатибилен со Apple Види 45mm 44mm 42mm СИТЕ Модели, вклучувајќи : Серија 7 / Серија 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 / Серија 1 / SE / Спорт.

Главните карактеристики

Избор на клиент