.

.

VIGO VGSD002ST 10-Унца Сапун или Лосион Фармацевт, од не ' Рѓосувачки Челик

VIGO VGSD002ST 10-Унца Сапун или Лосион Фармацевт, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Солидна месинг изградба.Висина : 10.875-во., Spout се постигне : 3.5-во., Се вклопува 1.25-во. - 1.5-во.отворање, 10-унца резервоарот.Совршен за течен сапун, лосион или течен детергент, Refillable од врвот.Лесно-push, само-priming, Swivels 360 степени.Солидна месинг изградба.Висина : 10.875-во., Spout се постигне : 3.5-во., Се вклопува 1.25-во. - 1.5-во.отворање, 10-унца резервоарот.Совршен за течен сапун, лосион или течен детергент, Refillable од врвот.Лесно-push, само-priming, Swivels 360 степени. 1 Година Ограничена Гаранција.Боја : Не ' Рѓосувачки Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент