.

.

Власта да Престане K5450 Предните и Задните Z23 Карбонски Влакна накладките со Drilled & Дупчиња Кочница Rotors Комплет

Власта да Престане K5450 Предните и Задните Z23 Карбонски Влакна накладките со Drilled & Дупчиња Кочница Rotors

DEN 11290.80

Пристапност
Во достапна форма

Власта да Престане инженерните јаглерод-влакна керамички соединенија значително го подобрува сопирање на перформансите наспроти традиционалната керамика накладките.Ниска прашина сопирање валидирани преку on-возило 3rd партија тестови во Лос Анџелес, кои покажуваат во просек за 30% помалку прашина наспроти OE.Rotors се цинк позлатен за максимална заштита од ' рѓа.Содржи не ' рѓосувачки челик за инсталација на хардвер и висока температура керамички сопирачки лубрикант.Fitment : Ford Mustang 2014-2011.

Главните карактеристики

Избор на клиент