.

.

GigaTent Сонцето Засолниште Плажа Cabana Шатор – Инстант Постави, УВ Отпорни, Водоотпорен - 7 x 4 со Мрежа Windows - Патент Вратата Двојки како Кат Продолжување

GigaTent Сонцето Засолниште Плажа Cabana Шатор – Инстант Постави, УВ Отпорни, Водоотпорен - 7 x 4 со Мрежа Windows

DEN 804.24

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМА СЕНКА НА ПЛАЖА : сонцето е голема, но има засолниште за заштита од груби сончеви зраци кога тен време е направено голем е и нашиот cabana ќе ви даде само сенка што треба!.СОВРШЕНО ПРОСТРАНА : Со 28 квадратни стапки на внатрешен простор, тоа е совршено место да се седне и да се излади го секогаш кога ви треба пауза од топлина – тоа стои во 42" па тоа може да се вклопат седи возрасни и деца!.СИГУРНО СТОИ : Користење 6.9 мм fiberglass столбови и подот песок џебови за да го држите надолу, вие не мора да се грижите за вашиот cabana на летање далеку во правец на – вклучува удели за дополнителна безбедност.MESH WINDOWS : Bask во освежување плажа ветре како ќе се постават заштитена од сонцето е непростливата зраци во нашата плажа cabana со мрежа прозорци кои овозможуваат совршена протокот на воздух за да бидете кул.СВЕТЛО, ПРЕНОСНИ и ЛЕСЕН : Супер лесен и компактен, нашиот шатор е лесно да се носат наоколу.Тоа одвај зема секој простор кога сте транспорт или складирање на тоа.Поставување е толку едноставен, тоа трае само неколку секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент