.

.

Туш Мат Не се Лизга Хипи Автобус Шема Цртан филм Када Душеци за Бања Туш Када Мат за 14.7x26.9 Инчен Долго Када

Туш Мат Не се Лизга Хипи Автобус Шема Цртан филм Када Душеци за Бања Туш Када Мат за 14.7x26.9 Инчен Долго Када

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

-Бања не се лизга мат е направен од високо-квалитет на еколошки ПВЦ, која е безопасни за човечкото тело.ДОБРА ДРЕНАЖА ИЗВЕДБА - На предната страна на бања мат е составен од повеќе мали плоштади да научно ублажување на нога притисок и да се чувствувате удобно и да не се лизга, со 98 мозоци дупки, кои брзо се исцеди водата, дозволувајќи им на вода да циркулира за да се спречат штетните материи од одгледување и чување на мат суви и чисти.Функција : -Постојат 112 вшмукување чаши на дното, која има силна адсорпција моќ. 3 : Не е погоден за текстура, tiled или мат површини. Бидете сигурни дека не да се движат.СОВРШЕН ДИЗАЈН - во Оваа бања прибор за возрасни е совршено декорирани за вашата бања, и на плоштадот масажа е комбинација на удобност и поддршка за да ви овозможи со полн спектар на нега, машина перат, лесен за одржување, и свеж изглед и сува виси. Стискаш на површината за ослободување на воздухот од вшмукување чаша, така што вшмукување чаша е цврсто фиксирани за подот.ЕКОЛОШКИ-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ - Високо-квалитетни ПВЦ материјал го прави овој туш душеци за кадата мека и удобна, трајни, не е лесно да се оштети, BPA-free, латекс-бесплатно, се грижи за вашата кожа, погоден за повеќето луѓе (вклучувајќи ги и децата и постарите лица), но исто така погоден за домашни миленици. 2 : мат, само може да биде прикачена на чиста, мазна површина. -Со 98 дренажа дупки, тоа може брзо да се исцеди водата и одржување на мат суви и чисти.Вие треба да уживаат комплетна релаксација по зафатени со работа, се впие во када, да се ослободи од замор на ден, да те ре-енергија, нашите када душеци, целосно ги исполни сите ваши потреби, не се лизга, високо-квалитетни материјали, интимна нега, удобно масажа, изберете Luoweisi, верувајте, на вашиот повеќето лојален партнер.БЕЗБЕДНОСТ И НЕ се ЛИЗГА - Со 112 вшмукување чаши на дното на оваа када мат, тоа има екстра адсорпција моќ за оптимална потпора и може да се дефинира за да се мазна, чиста површина.Параметар : Име На Производ : Туш Кадата Мат Големина : 37. По употребата, вие морате да ги собереш не се лизга мат и висат нагоре или поставете го на ѕидот за да го спречат штетните материи.Упатство за употреба : 1.Ова не се лизга бања мат е совршен избор за бањи, кујни, тоалети, базени, водени паркови, туш кабини, и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент