.

.

SURPHY Силикони Случај Компатибилен со iPhone XR Случај 6.1 инчи, Мека Течни Силикони Shockproof Телефон Случај (со Микрофибер Обвивка) Компатибилен со XR (2018) 6.1 инчи (Nectarine)

SURPHY Силикони Случај Компатибилен со iPhone XR Случај 6.1 инчи, Мека Течни Силикони Shockproof Телефон Случај

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

【Со полно Тело, Задебелување Дизајн】Зголемување на дното заштита, подебели силиконски материјал, да се заштитат enhanced.Ефикасно да се амортизира влијанието на паѓање на телефонот. 【Течни Силикони Случај за i Phone XR 6.1 инчи】SURPHY наменета за i Phone XR случај, се вклопува удобно во текот на копчето и криви на телефонот.Направени од премиум течни силикони, мазна на допир, анти-Отпечатоци од прсти, удобно да зафат. 【Екран и Камера за Заштита】За i Phone XR телефон случај, покрена усни заштита на вашиот екран и камера од директно контактирање површини.Значи, вие не мора да се грижите за вашата камера гребење кога се стави на маса. 【Лесно да се Чисти Силиконски материјал е леплива, ќе добиете прашина, можете да го користите влажна партал да ги исклучите прашина и нечистотија.Мека и анти-пропадна обложување на внатрешни работи го заштитите вашиот телефон од триење. 【Трајни Силикони Случај】 дното делови на случај се промени на меките делови , прави агли повеќе флексибилни.Оваа мека агли може да се намали солза предизвикани со преземање на или исклучување на телефонот случај, што е повеќе издржливи. (SURPHY Обезбедува Една година Гаранција).Тоа ја зголеми усните над екранот на камерата за да се заштитат од гребнатини и пукнатини.Внатрешноста на случајот е наредени со мека микрофибер, кои ќе ги избегнува задната страна на телефонот нула, триење и слајд.На силиконски материјал лесно ги фаќа влакна или прашина, затоа што самиот е леплива.Ве молиме не грижете се за тоа.Тоа може да се чистат лесно со влажна партал.Тоа ќе го поддржува безжична полнење.Само да се стави на вашиот i Phone XR на полнење подлога, вие не треба да се исклучи телефонот случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент