.

.

Паѓа во Уметноста 5 Пак Носат Датотека Торба за Канцелариски Документи, Деловни Приходи, Училишни Материјали, Колеџ Мали

Паѓа во Уметноста 5 Пак Носат Датотека Торба за Канцелариски Документи, Деловни Приходи, Училишни Материјали,

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет вклучувајќи : Избриши датотека кеси со 5 Заварени Обоените се Справи, црвена, жолта, сина, зелена, црна.Производ големина : 15 1/3 инчен *11 2/5 инч.Новиот дизајн : Push-тип запечатување е поудобно отколку на патент, Лесен за носење.На транспарентен материјал го прави полесно за вас да се најде датотеки.Висок квалитет : Датотека кесички се направени од високо квалитетни пластични, водоотпорни и отпорни на влага, издржливи.Разноврсна складирање торби : Погоден за училишта, уметнички дела, канцеларија снабдување.Гаранција : 100% гаранција за парите назад, или да направи промени без никакво двоумење откако ќе се сретне некој проблем при купување и користење на нашите производи.Производ Функција Паѓа во Уметноста Големи димензии - поголеми од А4, со поголеми во кои се сместени на простор, лесно да се стави во датотеки; може да се сместат хартија, списанија, меморандуми, визит сметки, фактури, моливи, пенкала, канцелариски материјали, и така натаму.Голема Идеален за студиски материјал, како тест хартија, преглед материјал за тезата, office документ, како и средба информации, проектот документ, финансии изјава; канцелариски како пенкало, владетел, гума; патувате предмети, како пасош, лична карта, карта, печат; шминка предмети, како веѓа молив, кармин, око-сенка, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент