.

.

Shanrya Оптички Влакна Конектор Мали Оптички Влакна Брзи Конектори Силна Адаптибилност Користи Постојано Оптички-Влакна Локална Мрежа за Оптички Влакна Инструмент

Shanrya Оптички Влакна Конектор Мали Оптички Влакна Брзи Конектори Силна Адаптибилност Користи Постојано Оптички-Влакна

DEN 1058.40

Пристапност
Во достапна форма

Мали и исклучителна, лесно да се задржи и да носат.Донесува одделение core за различни жица спецификации.Направен од висок квалитет на јадрото материјал за долг животен век.Телекомуникации-одделение висок квалитет на оптички влакна брзи конектори може да обезбеди стабилни перформанси.Силна адаптибилност, може да се користи постојано.Функција : 1. Телекомуникации-одделение висок квалитет на оптички влакна брзи конектори може да обезбеди стабилна performance2. Донесува одделение core за различни жица specifications3. Направен од висок квалитет на јадрото материјал за долго услуга life4. Силна адаптибилност, може да се користи repeatedly5. Мали и исклучителна, лесен за одржување и carry Specification : Предмет Тип : Оптички Влакна Брз Connectors Loss :

Главните карактеристики

Item Type:
 Optic Fiber Quick ConnectorsLoss
Return Loss:
≥45dB
Applicable Fiber:
2.0X3.0 GJXH
Working Temperature:
-40 to 70 degrees
Package List:
20 x Optic Fiber Quick Connectors1 x Fiber Length Fixer :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Избор на клиент