.

.

Pendaflex Поли Индекс на Папки, 10 Парчиња, Писмо, Избрани (50981EE)

Pendaflex Поли Индекс на Папки, 10 Парчиња, Писмо, Избрани (50981EE)

DEN 150.72

Пристапност
Во достапна форма

Писмо Големина.Избрани Бои.Јасно да се Види Содржината.Пишување На Табови. 10 По Пакет.Јасно папки за да ги видите содржините.Запечатени на двете страни за да се спречи документи од кои спаѓаат надвор.Полипропилен е да се носат, абење и влага отпорни.Боја ленти со пишување на јазичиња за да се разликува папки и за боја кодирање.Јасно поли папки имаат врвот боја лента тоа веднаш да се разликуваме еден проект од друг.Писмо големина.Издржливи отпорен на вода поли изградба.

Главните карактеристики

Избор на клиент