.

.

SDFTG Домаќинство Шупливи Пластични Складирање Кошница Бања Големи Перење Кошница за Облека, Играчки Складирање Кошница Дома Чување Кошница 0615 (Боја : Сина)

SDFTG Домаќинство Шупливи Пластични Складирање Кошница Бања Големи Перење Кошница за Облека, Играчки Складирање

DEN 2867.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитетни материјали, еколошки, безбедно и издржливи.Голем простор за заштеда на енергија може да се задржи дома чиста и уредна.Може да се стави некои облека, играчки, или некои дребулии, итн.Оваа складирање кошница е погодна за домашни дневна соба и кујна.Бања или.Пластични кошници со рачки се издржливи и можат да бидат поставени во повеќе чување кога не се користи,, кој им помага да се зачува простор во домот.На рачки од двете страни на овој складирање кошница ќе ви овозможи лесно да го носат од едно место до друго.Оваа складирање кошница нема остри или тешко рабови и не ќе гребење на подот или прсти.Тоа е безбедно за вашето драгоцено деца, вашите домашни миленици и вашето семејство.Нашите материјалот е природен, во близок контакт со кожата, има добри мекост, и ќе не нула деца кожата и дрвени подови.Совршен пелена складирање кутија, бебе кутија, играчка складирање кутија, бебе облека, кошница, и дури и складирање кабинети.Тоа оди добро со вашата декорација и личен вкус, и можат да бидат ставени во дневна соба, спална соба, перална, бебе соба соба.Ако може да магацинот повеќе чување кога не е во употреба, можете да ги зачувате на одредена количина на простор за складирање во вашиот дом и да ја задржите вашиот дом чисти.Можете да ги зачувувате некои валкана облека, играчки или некои дребулии во оваа складирање кошница.Мултифункционален складирање кошница, дебел материјал, интимни рачка, шупливи кошница, солидна рамка, силна мерење, пренослив дизајн, лесно да се носат, дише и влага-доказ, сува и влага-доказ.На шупливи кошница дизајн држи предмети во кошница дише.Ако имате било какви прашања или прашања за овој производ, можете да побарате од нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, добредојдовте да ја посетите нашата продавница следниот пат.

Главните карактеристики

Избор на клиент