.

.

VAIS Technlogy GSR-GM03 SiriusXM Сателитски Радио add-on за Полнење Компатибилен со Одберете Factory Chevrolet и GMC Радија

VAIS Technlogy GSR-GM03 SiriusXM Сателитски Радио add-on за Полнење Компатибилен со Одберете Factory Chevrolet

DEN 8159.76

Пристапност
Во достапна форма

Вашата фабрика за радио не дојде со Sirius XM?Можете да додадете со користење на овој адаптер.Имајте на фабрика за радио.Нема потреба за цртичка планината нередот.Не треба да се користи FM модулација адаптери.Додадете Sirius XM на вашата постоечка фабрика за радио и пребарувајте тоа преку фабрика за радио и управувачот.SXV300 V1 е вклучена ($59.99 вредност) бара Претплата и се продава одделно од страна на Sirius XM. $70 Пошта во попуст на располагање од Sirius XM.Скролувајте надолу за да видите дали вашиот автомобил е компатибилен.VAIS Технологија има колекции се достапни за повеќето марки и модели.работи со вашиот фабрика стерео.ви овозможува да го контролирате вашиот сателитски радио со сите ваши постојните контроли.покажува информација за каналот право на фабриката радио.Пребарувате вашите омилени канали користење на фабрика за радио.Додадете до 36 мемории.Пребарувате вашите омилени категории.VAIS Sirius XM адаптер е најдобар начин за да додадете Сателитски Радио на вашето возило : .работи со вашиот фабрика stereoallows можете да го контролирате вашиот satellite radio со сите вашите постоечки controlsshows канал информации право на фабриката radioinstalls надвор од очите – без загради, нема месеци, без жици случува секаде..не нередот!.Со VAIS Технологија адаптер, можете да додадете Сателитски Радио на вашето возило без сите нередот.

Главните карактеристики

Избор на клиент