.

.

NIELSEN Skinnies Коктел Миксер Различни Пакет - Нула Шеќер Коктел Миксер, Пијалок во Прав се Мешаат - Ниски Хидрати, Шеќер Слободни, Глутен Слободни Миксери - 4 Вкусови, 24 Пак?

NIELSEN Skinnies Коктел Миксер Различни Пакет - Нула Шеќер Коктел Миксер, Пијалок во Прав се Мешаат - Ниски

DEN 1464.00

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во вината-бесплатен пијалок со нула калории, нула конзерванси, и нула аспартам.ГЛУТЕН СЛОБОДНИ МИКСЕРИ : Ние нудиме производи во различни традиционални коктел пијат вкусови.Skinnies се направени со дехидрирани плодови и растенија, минус шеќер, плус навестување на stevia leaf екстракт и erythritol од растенија. ????NIELSEN Skinnies калории бесплатен пијалок миксери нека ви се третираат со нула вина!Ние се гордееме со давање на што поздрава опција без аспартам или вештачки состојки со вкусови кои се вистински вкус како коктели.Калории бесплатен пијалок миксери се направени од дехидрирани плодови и растенија, минус шеќер, плус навестување на stevia leaf екстракт и erythritol од растенија.Само солза, се меша, sip.Кога вие не сте во расположение за алкохол, сте само може да ги мешаат со пенливи или уште вода и да уживате во нив како mocktails.Ако не сте во расположение за алкохол, можете да ги мешаат со пенливи или уште вода и да уживате како mocktail.СРЕЌЕН ЧАС, НИКАДЕ! : NIELSEN Skinnies пакетите се совршен за патување или можете да скривам неколку во вашата чанта кога ќе ја главата на вашиот следен среќен час со пријатели.Постојат 6 единствен служи пакети по кутија.ШЕЌЕР СЛОБОДНИ КОКТЕЛ МИКСЕРИ : NIELSEN Skinnies коктел миксери функција растителна основа состојки и се 100% глутен-слободни.Нашите различни пакет вклучува четири фан-омилени вкусови : Брусница Пресврт, Baja Маргарита, Москва Мазга, и Mai Таи.КЕТО КОКТЕЛ МИКСЕРИ : Вашите омилени коктели само што влегов skinnier!Во 0 нето јаглехидрати по порција, NIELSEN Skinnies се одлични за поединци на кето исхрана.Во 0 нето јаглехидрати по порција и нула калории, NIELSEN Skinnies се одлични за поединци на кето исхрана или гледате нивните калории.ЕДНОСТАВНИ РЕЦЕПТИ : Skinnies коктел миксери се лесни за употреба и да ги прилагодите на вашиот вкус!Едноставно додадете 1 Skinnies пакет на вашиот омилен алкохол (вотка, рум, текила, џин со мраз и клуб сода.Cheers на нула шеќер! ????.Гарнитури со овошје по ваш избор.Можете исто така да додадете ова растение базирани 0 калории миксер да шише вода ако сакате да додадете малку екстра вкус на вашиот ден.Со Skinnies ќе го спаси јагленохидратите наспроти традиционалните миксери, кои се натоварени со шеќер и вештачки состојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент