.

.

Црна Burlap Вар Зелен Венец - Ноќта На Вештерките Farmhouse Лопез И Од Неодамна Писмо Вратата Венец : H4

Црна Burlap Вар Зелен Венец - Ноќта На Вештерките Farmhouse Лопез И Од Неодамна Писмо Вратата Венец : H4

DEN 2158.80

Пристапност
Во достапна форма

На оваа ноќ на Вештерките венец е направен со црно, вар зелена и јута мрежа и акцентирани со ноќта на Вештерките панделки.Мерки околу 24 инчи.Внатрешна и надворешна парчиња, но моите венци не се ценат малку засолниште од елементи за да остане во приштина состојба.Ви благодариме за гледање! ***Ова е оглас за подготвени да брод венец.Сакате нешто повеќе ОБИЧАЈ или имате прашања?Пратете ми порака..сакам сопствени креации! ***Купите со доверба на продавачот со одлична критика и над 3,000 купува од моите други продажба места.Ве молиме порака мене со било какви прашања пред купување.Ви благодариме за гледање на сите мои огласи!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент