.

.

Колумбија Жените Редмонд V2 Водоотпорен Пешачење Чевли

Колумбија Жените Редмонд V2 Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 1909.68

Пристапност
Во достапна форма

Украсен затворање.Овој заштитен технологија обезбедува одлични водоотпорен заштита, чување на мајката природа елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Во Редмонд V2 Водоотпорен Пешачење Чевли карактеристики нашите Omni-TECH споеви-запечатени мембрана bootie изградба, во комбинација со нашата TECHLITE лесни midsole, за долготрајна удобност со супериорен амортизирање и висока енергија да се вратат.На Редмонд V2 Водоотпорен пешачење чевли е наменета за жени, изграден со експерт изработка, таа обезбедува сестран пешачење перформанси.Одлично за кратко до средината на растојание пролет, лето и есен пешачење екскурзии.ИЗДРЖЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ ЧЕВЛИ : совршена комбинација на висока функција и перформанс дизајниран во нашата класичен Колумбија пешачење чевли, оваа сите-цел турист ќе одржи удобно и сигурен сервис.

Главните карактеристики

Избор на клиент