.

.

DNYSYSJ Комерцијални Сендвич Создателот Вафли Создателот Машина 2 Парче Скара Сендвич од не ' Рѓосувачки Челик Електрична Скара Сендвич Машина со лепи

DNYSYSJ Комерцијални Сендвич Создателот Вафли Создателот Машина 2 Парче Скара Сендвич од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 3792.00

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал 】телото на овој леб toaster е направен од високо-квалитетна храна-одделение од нерѓосувачки челик, со силна стабилност.Актерите-алуминиум за греење плочи со не-стап tefloncoating обезбеди паралелно греење за висока ефикасност.Тоа е можност да се направи 2 парчиња на правоаголни сендвичи на едно време. 【Не-леплива Пан】Не-стап tefloncoating овозможува подобро обликување и го задржува вашето место чисти и уредни, без да потрошите многу време да се исчисти. 【Време И Temp.Контрола】 Две ротациони копчиња опремени за прецизна контрола на температура и време, со температура 50-300℃ (122-572℉) прилагодливи, и време 0-5 минути прилагодливи.Индикаторите се дизајнирани за јасно набљудување на работниот статус. 【Голем Капацитет】Усвојување на голем капацитет конкавна шуплина , и автоматски цд-запечатување дизајн, toaster притиснете создателот машина овозможи сендвичи да биде слободно да се меша со различни пломби. 【Безбедност & Сигурност】Со нерѓосувачки челик канал цевка за заштита на електрична жица, и на голема површина на отворите за вентилација за ефикасно дисипација на топлина за да се продолжи работниот век на електрична сендвич вафли машина, со моќ-исклучување заштита.Комерцијални Сендвич Машина : производство на Електрична скара сендвич создателот е широко се користат во двата домашни и комерцијални продавници.Тоа може да се користи за да се направи сендвичи, хамбургери, panini, или друга храна во секое време. 1500-вати висока моќ им овозможува на храна да се направи за кратко време.Тој е опремен со рачно да го контролира термостат и тајмерот за повеќе прецизна контрола.Паралелни греење дизајн може да се задржи deliciousness на храна до најголемиот степен.Спецификација:Моќ : 1500 WTimer : 0~5 mins Temp. : 50~300℃Мувла Слој : tfloncoating Mould Материјал : Фрли aluminum Body Материјал : не ' Рѓосувачки steel Machine Големина на : 38.5*27.5*21.5 cm/15.15*10.82*8.46 inch Single Griddle Големина : 15*15*1cm/5.9*5.9*0.39 inch Package:1 x Комерцијални Сендвич Создателот.

Главните карактеристики

Избор на клиент