.

.

Grassracks Бамбус или Борови Дрва Кајак или Paddleboard Складирање Решетката за 1 Кајак или ВЕЧЕРАМ O ' ahu регулируема Облегалка (1 Одбор или Кајак)

Grassracks Бамбус или Борови Дрва Кајак или Paddleboard Складирање Решетката за 1 Кајак или ВЕЧЕРАМ O ' ahu

DEN 2592.00

Пристапност
Во достапна форма

СТИЛ - Згодна Балтички Бреза дрво жито.СИЛА & ИЗДРЖЛИВОСТ - Направена од неверојатно силна солидна 1/2" Бреза Иверица.Поддржува до 75 кг.Цврста конструкција и дизајниран да outlast други производители' полици.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Grassracks' уникатен монтажа на систем е потребно само неколку минути за да се инсталира.РАЗНОВРСНА Монтажа на систем го прави cradles прилагодливи и заменлив со други Grassrack серија cradles.БЕЗБЕДНА ЗА ОПРЕМА - Посебни, дебели соочи се обезбедува безбедност од dings, вдлабнатини и притисок места.

Главните карактеристики

Избор на клиент