.

.

Трепкане Стар 3/8 Инчи Брзо се Поврзете Фитинг Притисок за Миење Адаптер Сет, TWIS293

Трепкане Стар 3/8 Инчи Брзо се Поврзете Фитинг Притисок за Миење Адаптер Сет, TWIS293

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

3/8" QD + 3/8" женски (нерѓосувачки челик материјал), 3/8" приклучок + 3/8" женски (месинг материјал).Max.Работен Притисок : 5.000 PSI. 3/8" QD Топката заклучување дизајн обезбедува цврста врска, едноставно да се соберат и расклопување со 3/8" приклучокот.За употреба на пиштол, црева, пумпа за да ги претвора 3/8" цевка тема за 3/8" брз полнач.Компатибилен со повеќето M22 и брзо-поврзете фитинзи на притисок подлошки.

Главните карактеристики

Избор на клиент