.

.

Sonoma Brinery Суровини кисела зелка Pickel, 12 мл

Sonoma Brinery Суровини кисела зелка Pickel, 12 мл

DEN 477.12

Пристапност
Во достапна форма

Суровини и храна.Лекување на палетата на бои и телото.Сите природни обработка без термичка обработка или pasteurization.За разлика од повеќе заеднички пастеризирано сорти,суровини и кисела зелка има јасни и крцкава текстура, полно оптоварување на свежа зелка вкус и mellow tartness дека не преоптоварат на вкусови.

Главните карактеристики

Избор на клиент