.

.

Hanes 7.8 оз. ComfortBlend EcoSmart 50/50 Pullover Хауба

Hanes 7.8 оз. ComfortBlend EcoSmart 50/50 Pullover Хауба

DEN 419.76

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер,Памук. 50% памук, 50% полиестер.направени со најмногу 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња.rib поврзана корселе и манжетни.крупните пред торбичка џеб.патентирана, ниска пилула, високо-бод густина Print Pro XP ткаенина. 50% памук, 50% полиестер; направен со најмногу 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; патентиран, ниска пилула, високо-бод густина Print Pro XP ткаенина; две-ply худ ; tag-слободен вратот етикета; обоена-да-одговара drawcord; двојно-игла coverseamed вратот и armholes; крупните пред торбичка џеб; rib поврзана корселе и манжетни;.

Главните карактеристики

Избор на клиент