.

.

Деца Ролери за Момчиња и Девојки, Жени и Мажи, 4 Големина Прилагодливи Возрасни Деца Ролери Отворен и Затворен, Patines став Niñas Niños со светне Тркала

Деца Ролери за Момчиња и Девојки, Жени и Мажи, 4 Големина Прилагодливи Возрасни Деца Ролери Отворен и Затворен,

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

【ПРИЛАГОДЛИВИ 4 ГОЛЕМИНА】- Овие Ролери Мали одговара НИ Малку Деца обувка 11-1.5, Средна Големина одговара НИ Големите Деца обувка 2-4.5, Голема Големина одговара на НАС Тинејџерите обувка 5-8. Можете Да ја Прилагодите Ролери со Вашите Деца' Расте. 【ТРОЈНА ЗАШТИТА за ЗАКЛУЧУВАЊЕ】Троен Систем за Заштита (тока, за околу рака, и laces) совршен нозете интимно, трајни СТП тркала и високи перформанси ABEC-7 лежишта се обезбеди непречено и течно јава. 【УДОБНО & СТАБИЛНОСТ】- High-top патики стилови ролери со екстра соочи и мека лагер нудат повеќе стабилност, да обезбеди глуждот поддршка и нога заштита.Тоа им помага да се овозможи да се чувствуваат поудобно и побезбедно уметничко лизгање за вашите деца и е подобро за почетници. 【Најдобар Подарок За Деца】- Нашите ролери се најдобар одмор/роденденски подарок за деца, девојки и деца, кои ќе ги направи возбудени.Тоа е добра за поединци или семејство и пријатели кои сакаат да останат здрави и активни. 【ИСКРЕНА СЛУЖБА】- Вашето дете безбедност и вашето задоволство се нашата определба.Сите наши производи се темелно тестиран пред да се испраќаат.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со нашата производ, вие ќе добиете 100% корисничка поддршка и обезбедување на квалитет.Боја : Црно-Сини/ Black&White(опционално).Големина : S/M/L (опционално).Тежина Капацитет : 75 kg/165 lbs. 1. Нови скејтери често ќе се обиде уметничко лизгање прво внатре во куќата, почнувајќи од тепих да се оди побавно, а потоа обидете се тркалање на тврди подови. 2. Бидете сигурни дека секогаш носат шлем и заштитна опрема кога rollerblading!. 3. Помладите деца треба да се вози под возрасни надзор!. 4. Проверете тркала и камион стегање и да се приспособат како што е потребно пред да се користи.

Главните карактеристики

Color:
Black&Blue/ Black&White(optional) Size
Избор на клиент