.

.

Smead Организиран До Поли Проѕирен Проектот Јакна, Писмо, Големина, Избрани Бои, 10 за Pack (85752)

Smead Организиран До Поли Проѕирен Проектот Јакна, Писмо, Големина, Избрани Бои, 10 за Pack (85752)

DEN 252.72

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 10 писмо големина (9-1/4" W x 11-3/4" H) проѕирен проектот јакни во избрани бои, кои ќе ви овозможи да го видите фолдерот содржина.Издржливи поли материјал е солза и отпорен на вода, заштита на содржината од нечистотија и влага, и тоа е лесно да се чисти.Запечатени, од една страна, и на дното, овие датотека џебови обезбеди вашите документи и презентации со страна навивам размавта.Здрав датотека јакни се одлични за организирање на проекти на прв поглед, се достапни во различни бои за лесна идентификација.Киселина слободни и ПВЦ слободни проектот јакни ви помогне да бидете организирани и се совршен избор за приходи, светлина поднесување, важни документи и патување.Боја : Assorted Colors | Стил : 10 по Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент