.

.

BCW-BBGOL -Златното Доба на Големината Стрип Поддршка Одбори - (100 Одбори)

BCW-BBGOL -Златното Доба на Големината Стрип Поддршка Одбори - (100 Одбори)

DEN 718.80

Пристапност
Во достапна форма

Уверение Киселина Слободна Независна Лабораторија За Тестирање.Одговара на златното доба стрип кеси.Обложени на една страна.Buffered со 3% од калциум карбонат.Надворешни Димензии : 7 1/2 X 10 1/2. На BCW Златното Доба Поддршка Одбори се направени од целосна 24 точка солидна избелени сулфат, премачкани од едната страна со 3% баферот на калциум карбонат , и прецизност намалување на големина.Користете ја оваа ставка за да се заштити и да ги чувате вашите колекционерски златното доба на стрипови.

Главните карактеристики

Избор на клиент