.

.

Greensen Кајак Ѕид Закачалки Тешки Кајак Ѕид Заградата Затворен Outdooor Кајак Складирање Виси Носителот на Решетката за Кајак Гребло Одбор, буквален за мрежа Аикидо 154.32 lb

Greensen Кајак Ѕид Закачалки Тешки Кајак Ѕид Заградата Затворен Outdooor Кајак Складирање Виси Носителот на

DEN 1627.20

Пристапност
Во достапна форма

ТЕШКИ ЧЕЛИК ЗАКАЧАЛКА : Ова кајак складирање закачалката е направен од тешки и висок квалитет на јаглероден челик со црвена облога, кој е добар-потрага и ' рѓа-доказ, силни и издржливи, и анти-.Со цврстата структура, оваа кајак закачалка можат да доведат до 70kg/154.32 lb.КАЈАК СКЛАДИРАЊЕ ЗАКАЧАЛКА : двете челик закачалки се користи главно за чување на кајаци на врвот и гребло плочи на дното.Нека вашиот кајак сува брзо и чувајте го на чиста, по употреба.И тоа може да биде совршено се користат во продавниците за да се прикаже кајаци.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова челик складирање закачалка може да се инсталира на ѕид за да ги зачувувате или прикаже вашиот кајаци, paddleboards, чантата, snowboards, дрво, спортска опрема и други предмети.Да се направи целосна употреба на вашата соба и магацински простор.ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Оваа тешка должност кајак ѕид заграда може да бидат ротирани.Кога вие не треба да се користи тоа, можете да ги ротирате тоа за двете страни да бидат паралелни на ѕидот.Ова не само што заштедува простор, но, исто така, се избегнува непотребно штета.ПАКЕТ INCULDEDS : пакетот содржи 2 кајак организатор полици, пакет на додатоци за монтирање, кој содржи завртки и пластична подлога.Тоа е фиксна со пластични сидро за лесна инсталација и работа, да се обезбеди стабилност. 1. Направени од добар квалитет метални материјали, цврсти и анти-деформација, трајни и анти- ' рѓа. 2. Рампа на протезата може да се заштити кајак од гребење и паѓање. 3. Голема носивост, погоден за држење на едно седиште и две седишта кајак. 4. Доаѓа со потребните делови, лесно да се инсталира. 5. Добар додаток за кајак на сопственици, може да ви помогне да заштедите простор од собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент