.

.

Brelil Салон Формат Лак Силна, 500 мл./16.9 fl.оз.

Brelil Салон Формат Лак Силна, 500 мл./16.9 fl.оз.

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Меморија ефект.Долгорочно се одржи силна.Висока светлина рефлексија.Целосно природен задржете.Систем за брзо hairspray отстранување.Максимална единството на апликацијата.Деликатна парфем.Brelil Салон Формат Лак Силна, 500 мл./16.9 fl.оз.Овој производ ќе се спречи и да се поправи во право позиција дури и најпознатите непослушните коса, enveloping нив во еден прекрасен мирис.Во прилог на трајни фиксација, презентираните лак ќе обезбеди сигурна заштита.Тоа ќе ја заштити косата од штетните ефекти на светло сонце, ладно и влажно време.Оваа алатка ќе ги красат кадрици со луксузен сјај, ги збогати со негување на амино киселини и билни екстракти, што ги прави силни и силна.На лак е отстранет толку лесно како и што се применува.Тоа е доволно за да чешел косата малку, така што не се трага останува на тоа.Користете Brelil е силна одржи стил лак, и лесно може да се создаде дури и boldest фризура без да биде нарушен од страна дури и gusty правец.Активни состојки : заштитна и ревитализација на компоненти кои зајакнување на косата структура и да се заштитат од УВ зраци, амино киселини, екстракти од лековити растенија, природни смоли.Метод на апликација : спреј врз сува коса од далечина на 20-30 см.За да додадете волумен, ќе се применуваат до коренот дел од косата.

Главните карактеристики

Избор на клиент