.

.

HP Z6 G4 работна Станица 2X Злато 6136 Дванаесет Основни 3Ghz 96GB 250GB RAM меморија NVMe 2TB WX 7100 Win 10 (Продолжува)

HP Z6 G4 работна Станица 2X Злато 6136 Дванаесет Основни 3Ghz 96GB 250GB RAM меморија NVMe 2TB WX 7100 Win 10

DEN 1744.80

Пристапност
Во достапна форма

2x 3 Ghz Дванаесет Основни Злато 6136 Процесори. 96 GB на ECC DDR4 RAM меморија. 250 GB NVMe М. 2 SSD и 2 TB 7.2 К PC SATA Диск.AMD Radeon Про WX 7100 8 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z6 G4 работна Станица 2x Злато 6136 Дванаесет Основни 3 Ghz Процесори, 96 GB на DDR4 ECC RAM меморија, 250 GB NVMe М. 2 SSD, 2 TB 7.2 К PC SATA , DVDRW Оптички Диск, AMD Radeon Про WX 7100 8 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1000 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Главните карактеристики

Избор на клиент