.

.

Briksmax Led Осветлување за Полнење за Архитектура Лувр - Компатибилен со Лего 21024 Градежни Блокови Модел - Не се Вклучуваат На Лего Сет

Briksmax Led Осветлување за Полнење за Архитектура Лувр - Компатибилен со Лего 21024 Градежни Блокови Модел

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако имате проблеми со вашиот производ, ве молиме пратете ни е-маил, ние сме секогаш тука за помош.Балон заврши во кутија заштитува чувствителните компоненти од штета за време на испорака.Инсталацијата е прилично лесно,Инструкции се релативно едноставни,треба да се внимава при ракување жици, иако како што тие се вид на кревка.Wow!Брилијантен изгледа од надвор.Со чекор-по-чекор инструкции, ќе најдете полесен начин да се направи голема надградба на вашиот омилен изградба комплет.Тоа навистина додава огромна подобрување на вашиот Архитектура Лувр модел.Briks Max Осветлување Колекции се доставени во здрав, печатени кутии.Сите Led диоди имаат униформа светлина шема и конектори за кабелот за убаво се вклопуваат заедно.Сите содржини се спакувани поединечно и во пластични кеси.Светлата се Светли и живописни.Сите ЛЕГО поставува покажа во слики и видео клипови не се вклучени.Совети: се Подготви моќ банка, батерија кутија или USB глава што не се полни однапред, Кога ќе светне вашиот Архитектура Лувр во собата, треба да се тестира производот да се види ако се работи правилно, и напојување треба да биде помалку од 5v за да се избегне горење.Сите дополнителни блокови кои нудат вие всушност доаѓаат од Лего.Одлична идеја да се направи проект дојде на живот.Светлината опција за Архитектура Лувр 21024 е многу убаво add-on!По собранието, моделот е ставен во темница.

Главните карактеристики

Избор на клиент