.

.

Едноставна Благослови со Били Jacobs 22x28 Crocks Свеќи Земја Примитивно Народната Уметност Фотографија Ѕид Décor Слика во Рамка

Едноставна Благослови со Били Jacobs 22x28 Crocks Свеќи Земја Примитивно Народната Уметност Фотографија Ѕид

DEN 297.60

Пристапност
Во достапна форма

Големина на слика : 18x24 инчи, Приближното Намести Големина : 22x28 инчи.Печати има заштитен текстура заврши применува на него, давајќи му изглед и чувство на платно.Таму е без стакло.Тоа е вон-отсјај, отпорни на влага и УВ заштитен.Лесно да се чисти, едноставно ги надолу со влажна крпа колку што е потребно.Професионално врамени со пена одбор подлога, прашина маска и жица закачалка.Доаѓа безбедно спакувани и е подготвен да се откажам.Цврсто Дрво Рамка. *Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Крај на боите можат да се разликуваат од оние што се прикажани на вашиот монитор. *Професионално направен и собрани во САД!.

Главните карактеристики

Избор на клиент