.

.

50 FT Риба Лента со Високо Влијание Случај за Електрична или Комуникација Жица Puller

50 FT Риба Лента со Високо Влијание Случај за Електрична или Комуникација Жица Puller

DEN 418.80

Пристапност
Во достапна форма

Флексибилни челични ленти повлекува кабел & жица.Удобноста Формирана Стегачот го намалува надлактицата вирус (нов зафат е ПОДОБРО од сликата).Жиците се закачи за влечење јамка.Снимката е 1/8" W x 1/16" дебела x 50 метри.Ролна правец up & продавници вишокот на лента.Големо Влијание Случај За Максимална Издржливост.повлекува кабел & жица преку base, канал, цевка. 50 Нога риба лента, големо влијание пластични случај, издржливи се справи, за влечење електрични или комуникација жици.Оваа ролна правец нагоре и продавници вишокот на лента.Оваа риба лента може да се повлече кабли и жица преку base, канал, и цевки.Снимката е 1/8" w x 1/16" дебела x 50 метри со влечење циклус на крајот.И удобноста стегачот го намалува надлактицата вирус.Се едно, а вие може да.

Главните карактеристики

Избор на клиент