.

.

Сушени Мешано Овошје со Сливи со Тоа Delish, 10 кг Рефус | Снек Микс од Сливи, Кајсии, Сливи, Јаболка Прстени, Нектарини, Праски, Круши, Киви Парчиња

Сушени Мешано Овошје со Сливи со Тоа Delish, 10 кг Рефус | Снек Микс од Сливи, Кајсии, Сливи, Јаболка Прстени,

DEN 1559.76

Пристапност
Во достапна форма

ДЕБЕЛИЧКА & ГУМЕНИ Сливи, Кајсии, Сливи, Јаболка Прстени, Нектарини, Праски, Круши, Киви Парчиња.ВРЕДНОСТА ГОЛЕМИНА Десет Фунти (160 Мл) најголемиот Дел од Тоа е Delish бренд.ВКУС & ЗДРАВЈЕ Се snacking со вкусна суво овошје полни со хранливи материи, минерали и vitemins.ВКУСНА КОМБИНАЦИЈА за вашата дневна snacking дома, канцеларија или да им служи на секој случај.КВАЛИТЕТОТ Највисок квалитет, Заверена Кошер ОУ Parve, Вегетаријанци, Спакувани во САД, кои се Испраќаат до вас директно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент