.

.

20pcs Оптички Влакна Адаптер за Полнач Duplex SC-SC Единствен Режим на Кабел, Пластични SC Страната Спојка

20pcs Оптички Влакна Адаптер за Полнач Duplex SC-SC Единствен Режим на Кабел, Пластични SC Страната Спојка

DEN 383.52

Пристапност
Во достапна форма

Вметнување на косата : 0.2 см(max).Релативна влажност : 95%.Повторливост : ≤ 0.1 d B.Вметнување на косата:≤ на 0,2 d B.Операција температура : -40~85℃.Функција : 1.Ниска вметнување на косата и назад одраз на тежината 2.Добро exchangeability 3.Добро Издржливост 4.Висока температура стабилност. 5.Прецизни конектор Вметнување на косата : 0.2 см(макс) Релативна влажност : 95% Температурата на работа (℃) : -30~75 Работат на бранова должина : 1200~1600nm.

Главните карактеристики

Избор на клиент