.

.

SUNTEKCAM LTE Мобилните Трага Камера 20MP 1080P со 120° Откривање Спектар Движење се Активира Лов Камера со 940nm IR Led диоди Ноќ Визија Водоотпорен IP66 Безжична Игра Камера за Набљ?

SUNTEKCAM LTE Мобилните Трага Камера 20MP 1080P со 120° Откривање Спектар Движење се Активира Лов Камера со

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Мобилната игра камерата е подготвен за употреба.Можете лесно може да го видите жив свет на дивиот свет и ви помага да подобро да ги разберат своите секојдневни активности и навики во однесувањето.На испраќање на принципот на оваа 4 G лов камерата е да се добие преку MMS или е-пошта. (Ако имате било какви прашања во врска settings (поставки)).Ако не сте задоволство со твоите 4 G Лов Камери, ве молиме контактирајте со нас.Внимавајте вашата територија од удобноста на вашиот дом. 【Кристално Јасни Слики и Висока Резолуција на Видео】- SUNTEKCAM дивиот свет далечински камерата користи најновата сензор,со кој може да обезбеди 20 MP висока резолуција на слика и full HD 1080 P видео во денот и ноќта и да снимате супер јасен звук функција.Според поставување на обуката, треба да се отвори CONFIG програма и поставени според инструкциите. 44 Без Сјај ЛЕР. 【120°ШИРОК АГОЛ и IP66 ВОДООТПОРЕН】- На извидништвото камера карактеристики 3 иновативни сензори, кои обезбедуваат од 120°откривање агол за да направите повеќе детали и за намалување на видео снимање слепи точки.【Однапред 4 G LTE Мобилната Технологија】- патеката камерата е комбинација на квалитетот и сигурноста на однапред 4 G мрежа на нивниот пренос на технологија за да се испорача игра камерата сликите од областа директно до вашиот паметен телефон, таблет и компјутер.3 Вториот Предизвика Брзина.Со LTE Безжична функција од Патеката Камери, ќе добиете слики и видео испрати автоматски на вашиот телефон или компјутер.(Ве молиме погледнете го упатството и видео за поставување).Ip66 Водоотпорен.Безжична трага камерата е компатибилна со сите мрежа на мобилни SIM картичка, да се заврши трансфер во помалку од 60 секунди, така што веднаш може да се признае на слика од камерата. 【Професионални По-Продажбата на Тимот】- Suntekcam е професионална бренд од областа на лов на камерата.Активирањето на далечина и IR флеш опсег и до 25m (65ft).По поставувањето е завршено, кликнете на ЗАЧУВАЈ за да ги зачувате на SD картичка, и на крај вметнете ја SD-картичка и SIM картичка, и да ја инсталирате на батеријата. 【940nm Невидлива Инфрацрвена Технологија】- Со целосно автоматско IR филтер и 36 инфраред LED блиц, овој специјализиран image sensor обезбедува најсветлиот и најасните ноќно слики на располагање.

Главните карактеристики

Избор на клиент