.

.

НИ Conec ИБЦ Бренд Оптичките Конектори Почиста М16. 13309 за 1.6 mm M38999 конектори

НИ Conec ИБЦ Бренд Оптичките Конектори Почиста М16. 13309 за 1.6 mm M38999 конектори

DEN 2227.20

Пристапност
Во достапна форма

Едноставен притисок движење ангажира алатка.Коишто се слушаат Кликнете на за да известува операторот кога алатка е целосно ангажирани. 525+ чистење парче.Направени од antistatic материјално обезбедување на супериорен чистење перформанси.Ефективна хемиско чистење метод ја елиминира потребата за растворувачи.На НАС Conec ИБЦ Бренд средства за Чистење се механичко чистење алатки кои можат да се исчисти конектори кои живеат во полнач или faceplate и unmated конектори.IBC Бренд за Чистење алатки употреба роман на хемиско чистење влакно нежно да издржам и подигнете далеку прашина и остатоци од конекторот крајот на лицето.На М16. чисти суровата средина 1.6 mm конектор системи M38999, чисти приклучок и приклучок termini.

Главните карактеристики

Избор на клиент